Witajcie w gronie uczniów SP 1 w Gniewie

22. września 2022r.- to dzień, który najmłodsi w naszej szkole zapamiętają na bardzo długo. To dziś, podczas uroczystej akademii z okazji Święta Szkoły, stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie. Uroczystego ślubowania dokonał dyrektor Mirosław Narloch, a maluchy zaprezentowały krótki pokaz swoich talentów artystycznych. W nagrodę za swój trud otrzymały słodkie prezenty od rodziców, upominki od Burmistrza Miasta i Gminy Gniew i krótki występ szkolnego zespołu muzycznego.
Święto Szkoły to też okazja, aby podziękować wszystkim tym, którzy przyczyniają się na co dzień do tego, aby nasza placówka była piękna, nowoczesna i bezpieczna. Dyrektor wręczył podziękowania za współpracę pani Annie Jagodzińskiej-Nowak, panu Dominikowi Dillerowi i panu Sebastianowi Frymarskiemu. Natomiast cała społeczność szkoły podziękowała słowami Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jak na urodziny przystało wszyscy uczniowie dostali prezent w postaci voucheru na zabawę andrzejkową z dj-em KA. Wyjątkowy upominek ufundowała firma „Tax-Aj” Biuro Rachunkowe pani Anny Jagodzińskiej-Nowak.
Ostatnim punktem tych wyjątkowych urodzin była słodka niespodzianka – ogromny tort.
   W tej słodkiej atmosferze wszyscy udali się do domów i już czekają na kolejne świętowanie.     

Galeria zdjęć – kliknij