„Zaraź mnie swoją pasją”

”Najsmutniejsi ludzie, jakich w życiu spotkałam, to ci, którzy nie interesują się niczym głęboko. Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest wyłącznie chwilowe, nie ma bowiem bodźca, który by je podtrzymywał.”

                                                                                                              Nicholas Sparks

               2 grudnia zatrzęsło  salą gimnastyczną w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego!
   Wszystko za sprawą p. Krzysztofa Cegłowskiego, który w ramach programu „Zaraź mnie swoją pasją” gościł w naszej szkole.
   Czym jest pasja? Pasja to uczucie i energia. Pasję czujemy i wyrażamy. Pasja nas motywuje, inspiruje, jest powodem do ciągłego zainteresowania, zgłębiania wiedzy i umiejętności. Pasja to entuzjazm, radość, uwielbienie.
   Pan Krzysztof to właśnie  niezwykle ciekawy i wszechstronny człowiek z pasją. Z wykształcenia nauczyciel muzyki, miłośnik tańca, DJ oraz społecznik. Często angażuje się lub sam organizuje akcje charytatywne. Gdy opowiada o sobie odnosi się wrażenie, że Jego doba jest dłuższa niż przeciętnego człowieka.
   Pełne charyzmy, energii i endorfin zajęcia taneczne, które przeprowadził w naszej szkole, na długo pozostaną w pamięci i mięśniach uczniów klasy 5a i 5b.
Serdecznie dziękujemy za tak aktywnie i mile spędzony czas!
    Może już ktoś połknął bakcyla Zumby?

Galeria zdjęć – kliknij

A. Dłużewska