Czytelniczo w II a


W klasie II kontynuujemy rozwijanie zainteresowań czytelniczych i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. W tym roku większość uczniów naszej klasy brała udział (już kolejny raz) w wyzwaniu czytelniczym GANGU ŚWIEŻAKÓW. Codzienne czytanie, po dziesięć minut jest niezwykle ważne dla rozwoju tej umiejętności i uczniowie klasy II a o tym doskonale wiedzą.


Wyzwanie zakończyli:
Julian Dłużewski
Basia Frymarska
Marta Górska
Agnieszka Hinz
Daria Hinz
Maja Jasińska
Maciej Klimczak
Paweł Kroll
Dominik Krueger
Jakub Langowski
Szymon Nowaczewski
Filip Olszewski
Aleksandra Połomska
Aleksandra Ruda
Maciej Smoczyński
Joanna Szarafin
Karolina Zabrocka

Wszyscy ci uczniowie otrzymali w nagrodę książki, natomiast potem odbyło się losowanie nagród głównych – Świeżaka zajączka i książki Gangu Świeżaków.
Nagrody trafiły do Marty Górskiej i Oli Połomskiej.
Książki, które otrzymały dzieci bardzo się przydają, ponieważ od listopada rozpoczęliśmy w klasie akcję „Cisza, czytam”. Dniem czytania jest wtorek. Tego dnia wszyscy, nawet pani, czytają cicho wybrane przez siebie książki. W klasie, jak nigdy, panuje cisza i skupienie. Już wiemy, że książki działają na nas magicznie. Coraz bardziej lubimy wtorki!

Klasa II a

Galeria zdjęć – kliknij

Joanna Kaczmarek