WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY DLA UCZNIÓW- LEON

W sesji wiosennej ogólnopolskiego konkursu wiedzy Leon wzięło udział 18 uczniów z klas 2-3.  Uczestnicy konkursu sprawdzali swoje umiejętności z języka angielskiego.  Poprzez udział w konkursie uczniowie mają  okazję rozwijać  pasje, samodzielność, twórczość i logiczne myślenie.  W tym roku w kategorii klas drugich wystartowało ponad 1100 uczestników, a w kategorii klas trzecich ponad 1300. Nasi uczniowie uplasowali się w pierwszej pięćdziesiątce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy  również Radnemu, Panu Dominikowi Diller, za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do uśmiechu na buziach naszych uczniów.  Dzięki Pana wsparciu finansowemu mogliśmy zakupić  nagrody dla naszych laureatów i sprawić im tym samym wielką niespodziankę
Joanna Balbusa
Marta Bałdowska