Wyniki konkursu „Recytujemy online”

Wyniki konkursu „Recytujemy Online!”

Gminny Ośrodek Kultury w Gniewie ogłosił wyniki konkursu „Recytujemy Online!”.

Zgłosiło się wielu uczestników. Nasi uczniowie spisali się na medal!

W pierwszej kategorii (klasy I-III) nagrodzeni zostali:

Miejsce I

ex aequo  Weronika Sobczyk (IIIa) i  Szymon Nowaczewski (IIa)

Miejsce III

ex aequo  Barbara Frymarska (II a) i Wojciech Wódkowski (II Ia)

W trzeciej kategorii (klasy VII-VIII) nagrodzone zostały:

Miejsce I

Zofia Kopp Ostrowska (VIII a)

Miejsce II

Dorota Langowska (VII a)

Jury postanowiło przyznać wyróżnienie dla Marty Piekarskiej (II a)

Poniżej systematycznie będziemy prezentować recytacje online.

GRATULJEMY

Ogłaszamy wyniki konkursu "Recytujemy Online!"

?UWAGA, UWAGA!!! Przedstawiamy gniewskie talenty! Ogłaszamy wyniki konkursu "Recytujemy Online!". ??Cieszymy się, że wpłynęło do nas aż 25 nagrań – mieliśmy co podziwiać. ?? A trzeba przyznać, że mamy w Gminie prawdziwe perełki:) Przekonacie się sami:) I teraz to, co dla Was najważniejsze…?Po burzliwych naradach Jury wyłoniło zwycięzców w każdej kategorii:Kategoria I (Klasy I-III)?Miejsce I ex aequo Weronika Sobczyk & Szymon Nowaczewski?Miejsce II ex aequo Antonina Milewska & Nicola Przygocka?Miejsce III ex aequo Barbara Frymarska & Wojciech WódkowskiKategoria II (Klasy IV-VI)?Miejsce I Julita Lisewska?Miejsce II Wiktoria Kazubowska?Miejsce III ex aequo Monika Serocka & Jakub RadtkeKategoria III (Klasy VII-VIII)?Miejsce I Zofia Kopp Ostrowska?Miejsce II Dorota Langowska?Miejsce III Zofia Rutkowska Jury postanowiło przyznać SPECJALNE WYRÓŻNIENIA:?Łucja Mielewczyk❤️Julia Jasiak?Marta Piekarska?Kinga Justa?Nadia Łania?Prezentujemy Wam występ zwycięzców w Kategorii I: Weroniki Sobczyk oraz Szymona Nowaczewskiego. ??W kolejnych dniach zaprezentujemy występy pozostałych laureatów. ❗️GRATULUJEMY❗️ Do zobaczenia podczas wręczenia nagród:)

Opublikowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gniewie Piątek, 29 maja 2020

"Recytujemy online" Kategoria III (Klasy VII-VIII)

?Prezentujemy Wam występ laureatki konkursu "Recytujemy online" w kategorii III (Klasy VII-VIII) – Zofii Kopp Ostrowskiej z klasy VIII w Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana III Sobieskiego.?✅ Zofia recytowała wiersz "Nienawiść" Wisławy Szymborskiej.❗️GRATULUJEMY❗️

Opublikowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gniewie Piątek, 29 maja 2020

"Recytujemy online" Kategoria III (Klasy VII-VIII)

?Prezentujemy Wam występ laureatki konkursu "Recytujemy online" w kategorii III (Klasy VII-VIII) – Doroty Langowskiej z klasy VII w Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana III Sobieskiego. ?✅ Dorota recytowała wiersz "Nic dwa razy" Wisławy Szymborskiej i zajęła w swojej kategorii drugie miejsce. ?❗️GRATULUJEMY❗️

Opublikowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gniewie Środa, 3 czerwca 2020