Wiosna, wiosna… ach to Ty? Zamknę oczy i policzę…I, II, III!

Kiedy dni robią się coraz dłuższe, słońce mocniej przygrzewa, trawa się zieleni, a wokół czuć zapach kwitnących kwiatów, wiemy, że to wiosna puka do naszych drzwi. Możemy usiąść chwilę na ganku, zamknąć oczy i wsłuchać się w przepiękny śpiew ptaków.

Nasi uczniowie klas I-III w tym tygodniu podjęli wiosenne wyzwania. Mini ogródki na klasowych parapetach tworzą wspaniały wiosenny klimat. Wiosna w słoiku? Otóż to! A może wiosenne przedstawienie? Nie można oderwać oczu od cudownych stroi dzieci. Nasi mali artyści wykonali również piękne wiosenne prace. Popatrzcie także na te Marzanny i Wiosny, które stworzyły dzieci. Zachwycają swoim wdziękiem!  Już czas, słyszymy dzwonek i z radością witamy wiosnę.

Galeria zdjęć – kliknij

Justyna Bałdyga