Święta tuż, tuż……..

Grudzień to magiczny czas. To czas zadumy i osobistych rozważań. Z każdym kolejnym dniem udziela nam się aura tych niecodziennych świątecznych chwil. Często zastanawiamy się czym byłyby święta bez przygotowanych prezentów, bez dekoracji i zapachu pieczonych pierniczków?!!!

W Szkole Podstawowej  Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie krzątaninę świąteczną widać na każdym kroku. Uczniowie z klasy IIa i IV b pod czujnym okiem Pani Katarzyny Hejnowskiej z wielkim zapałem postanowili przygotować życzenia i ozdoby świąteczne.        W salach lekcyjnych i na korytarzach można zauważyć niecodzienne dekoracje przypominające Święta Bożego Narodzenia. Z pomieszczeń kuchennych w środowe popołudnie – 15 grudnia, w szkole roznosił się zapach korzennych przypraw, świadczący o pieczonych piernikach.

Pełnię tych magicznych świąt zapewne uzupełni padający śnieg, zapach igliwia oraz palące świece.

Galeria zdjęć – kliknij

M. Fandrejewska