Powitanie WIOSNY

W końcu nadeszła oczekiwana przez nas wszystkich wiosna! Witaliśmy ją dzisiaj wszyscy. Było muzycznie, tanecznie, kolorowo i stylowo, najpierw podczas szkolnego mini playbacku, a potem w trakcie wiosennego przemarszu po Gniewie. Szkolny mini playback show był niezapomnianym widowiskiem. Wszystkie klasy przygotowały fantastyczne występy. 

Młodzi artyści! Gratulujemy Wam przede wszystkim odwagi, dystansu i pomysłowości.
Nasze jury mogło jednak nagrodzić trzy klasy. Zwyciężyła 5a w utworze Lady Pank „Mniej niż zero”. Drugie miejsce zajęła klasa 8a wykonująca kultowy numer Nirvany „Smells Luke Teen Spirit”. Miejsce trzecie jury przyznało uczniom klasy 4a, którzy zaprezentowali się jako Maanam z przebojem „Cykady na Cykladach”.
Była jeszcze nagroda specjalna przyznana osobowości scenicznej. Tutaj nagrodzona została Milena Dąbrowska, która doskonale wcieliła się w lidera grupy Lady Pank. Gratulujemy wszystkim i czekamy na kolejne takie wydarzenie w naszej szkole.