Gminny Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz”

21.03. 2023 roku to nie tylko pierwszy Dzień Wiosny, ale także Międzynarodowy Dzień Poezji. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”, zorganizowanym przez Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Gniewie. W miłej i przyjaznej atmosferze recytatorzy mogli popisać się swoimi zdolnościami i przedstawić innym swój ulubiony utwór. Konkurencja była duża. W dzisiejszych zmaganiach mamy zwycięzców. W kategorii klas I – III  trzecie miejsce zajął uczeń klasy II a Szymon Głębocki, natomiast w kategorii klas VII – VIII uzyskaliśmy dwa wyróżnienia, które otrzymali Klaudia Gajowiak z VIII b i Krzysztof Golicki z klasy VIII a. Gratulujemy wygranych.

Małgorzata Jeleniewska