NOWE SZAFKI DLA NASZYCH UCZNIÓW

Po feriach świątecznych młodzież naszej szkoły powitała ze zdziwieniem, ale i z zadowoleniem szafki, które pojawiły się na korytarzu drugiego piętra. Tego typu inwestycja, to nie tylko ładny mebel. Ich zakup podyktowany był głównie troską o młode pokolenie i ich zdrowie. Indywidualna szafka jest nie tylko miejscem, w którym uczniowie mogą pozostawiać podręczniki i inne materiały, które nie są potrzebne na danej lekcji czy do odrobienia pracy domowej. To także miejsce na przybory szkolne, których nie trzeba nosić codziennie, np. materiały plastyczne, piśmienne czy obuwie zmienne.

Właściwe ich użytkowanie powinno ułatwić codzienne uczniowskie życie i pozwolić skupić się młodym ludziom na rzeczach istotnych i nauce.

Ewa Kłos