„Wiatr w żagle”- Jedynka na 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia b.r. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego włączyli się w organizację 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wraz z opiekunami panią Katarzyną Zabrocką i panią Barbarą Gacek-Pek pomagali organizatorom wielotorowo. Nie tylko kwestowali na ulicach miasta, ale również zaangażowali się w zadania powierzone im na hali sportowej, takie jak wycinanie serduszek i identyfikatorów, składanie puszek, malowanie twarzy, pomaganie przy licytacjach i loterii fantowej oraz liczenie uzbieranych pieniędzy.
Chórek Sobieskiego pod kierunkiem pani Katarzyny Hejnowskiej oraz pana Wojciecha Górskiego umilił swoim występem obchody 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Serdecznie dziękujemy Pani Martynie Bahr, opiekunom i członkom Chórku Sobieskiego za poświęcony czas i ofiarowane serce.
W szczególny sposób chcemy podziękować uczniom ze Szkolnego Klubu Wolontariusza:

Magdalenie Perron (VIIb)
Monice Perron (VIIb)
Marcie Krzyżanowskiej (VIIb)
Pawłowi Cieszyńskiemu (VIIIa)
Amelii Koksie (VIIIa)
Zofii Kopp Ostrowskiej (VIIIa)
Jakubowi Strelau (VIIIa)
Monice Grzendzie (VIIIb)
Kindze Kawaler (VIIIb)
Mateuszowi Malinowskiemu (VIIIb)
Aleksandrowi Pekowi (VIIIb)
Sandrze Simon (VIIIb)
Wiktorii Smolińskiej (VIIIb)
Wiktorii Stawickiej (VIIIb)
Zofii Szmyt (VIIIb)
Amelii Tarnowskiej (VIIIb)
Alicji Ziołkowskiej (VIIIb)

Dziękujemy Wam za ogrom pracy i dołożenie „cegiełki” do zakupu najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

Barbara Gacek-Pek
Katarzyna Zabrocka