Międzynarodowy Dzień Seniora

Seniorzy pełnią ważną rolę  w naszym życiu. Dzielą się z nami wieloletnim doświadczeniem i mądrością, którą nabyli przez życie. Mimo podeszłego wieku dbają o swoich najbliższych, rozwijają pasje, zainteresowania.  Ważna w ich działaniu jest rola w wychowaniu wnuków, co stanowi atrybut niezbędny  w przekazywaniu wartościowej ,opartej  na wiedzy i doświadczeniu w niekończącej się międzypokoleniowej sztafecie życiowych doświadczeń.
    Z tej okazji uczniowie naszej szkoły z klas VIB i VIIIB przyłączyli się do akcji promowanej przez Szkołę Podstawową w Gogolewie, do wykonania kartek z życzeniami dla seniora, które zostały przekazane pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Gniewie.
      Wszystkim tam przebywającym, życzymy wielu lat w zdrowiu i dobrych relacji z najbliższymi.
           M. Jeleniewska