Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

25 kwietnia 2022 roku zwycięska drużyna wyłoniona po eliminacjach gminnych – ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniew zmierzyła się z uczestnikami  w rozgrywkach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju  BRD. Na przybyłe grupy z innych placówek do SP4 w Tczewie, czekało wiele zadań mających na celu zweryfikowanie posiadanej wiedzy z zakresu przepisów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym – dotyczących rowerzystów.

Maja Hinz, Weronika Sobczyk, Jakub Antos i Igor Justa – uczniowie klas piątych z SP1 w Gniewie dzielnie walczyli z uczestnikami z innych szkół w powiecie tczewskim. Wykazali się precyzyjną wiedzą przy rozwiązywaniu testów oraz umiejętnościami praktycznymi podczas jazdy rowerem w miasteczku ruchu drogowego oraz udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanym. Zdobyte punkty pozwoliły naszym uczniom stanąć na podium. Zajęli wśród wszystkich drużyn zaszczytne III miejsce. GRATULACJE!!!

DYPLOMkliknij

M. Fandrejewska