Akademia kompetencji cyfrowych.

Mamy zaszczyt poinformować, że przy współpracy naszej szkoły z Centrum Przedsiębiorczości Racjonalnej, FUNDACJA PRAKTYKÓW BIZNESU w Warszawie oraz Burmistrza Miasta i Gminy Gniew otrzymaliśmy grant „Akademia kompetencji cyfrowych” w wysokości 149 520 zł. Celem projektu jest przeprowadzenie szeregu szkoleń dla mieszkańców gminy Gniew. W ramach projektu szkoła pozyska 26 nowoczesnych laptopów. Zachęcamy wszystkie chętne osoby do zapisywania się na bezpłatne szkolenia.

Jednocześnie informujemy, że obecnie oczekujemy na dostarczenie 16 nowoczesnych laptopów, które zostały pozyskane w ramach konkursu #WYZWANIE z Ministerstwa cyfryzacji.

Mamy nadzieję, że nowy sprzęt będzie dobrze służył naszym uczniom i pozwoli na rozwój technologii cyfrowej w naszej szkole.