Zmiana organizacji zajęć 18 czerwca 2021 r

Szanowni Rodzice,

pragniemy poinformować o fakcie przystąpienia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie do projektu tzw.  „Dnia Pustej Klasy”.  Obchodzimy go rokrocznie (zawsze w trzeci piątek czerwca). W bieżącym roku przypada właśnie 18 czerwca.  Jest wyjątkowym, międzynarodowym świętem edukacji na świeżym powietrzu. Nasi nauczyciele tego dnia spędzą czas ze swoimi uczniami poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową.

Popandemiczny –  piątek 18 czerwca 2021 ma być dla uczniów naszej placówki okazją do bliskiego kontaktu z przyrodą, do jej uważnej, czułej obserwacji i beztroskiego celebrowania jej piękna oraz przełamaniem pewnych barier interpersonalnych.

Harmonogram „Dnia Pustej Klasy”

– 8.00 – zbiórka na boisku szkolnym

– 8.05 do 10.20 – zajęcia z Wychowawcami/Opiekunami na świeżym poza terenem                               szkoły zgodnie z ustalonym planem dnia

– 10.35 – zbiórka na boisku szkolnym i rozejście się do domu

– 10.45 – odwozy

UWAGAŚwietlica szkolna  tym dniu pracuje w godzinach: 7.00 – 15.30

Dowozy i odwozy 18 czerwca 2021rkliknij