WAKACJE, JUŻ WAKACJE !

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku, nadszedł czas na upragniony wypoczynek.  Podczas uroczystego zakończenia zamknęliśmy i podsumowaliśmy ten rok szkolny. Już dzień wcześniej mogliśmy oklaskiwać osiągnięcia naszych uczniów. Zostały im wręczone nagrody i dyplomy za udział w różnych  konkursach i zmaganiach.  Doceniono również młodych sportowców. W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł Sportowca Roku i wśród dziewcząt została nim wybrana uczennica klasy Va – Milena Dąbrowska.

Natomiast uczniowie klas trzecich oficjalnie pożegnali się ze swoimi wychowawczyniami edukacji wczesnoszkolnej. To dla nich koniec pewnego etapu w życiu, ale również czas na nowe wyzwania i przygody w klasie czwartej. 

Tak przedstawiają się wyniki najlepszych uczniów gniewskiej „Jedynki”. Na koniec roku szkolnego 2022/ 2023 zachowanie wzorowe lub bardzo dobre oraz średnią ocen co najmniej 4,75 uzyskali:

Wyniki klasyfikacjikliknij

Galeria zdjęć – kliknij

Teraz już czas na upragnione ferie letnie. Życzymy wszystkim bezpiecznych i pełnych relaksu wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !

E. Kłos