Piknik na Ranczu w Dolinie

Wtorek – 22.05.2019.  Ten piękny majowy dzień klasa Vd spędziła na pikniku na Ranczu w Dolinie w Brodach Pomorskich. Zabawa rozpoczęła się od gry terenowej. Uczestnicy zostali podzieleni na dwa zespoły, które miały do wykonania różne zadania. Trzeba było między innymi: upleść wianek, rozwiązać różne zagadki, nagrać szalony taniec, nazbierać pokrzyw do butelki (oczywiście w rękawiczkach), zrobić sobie selfie z kurczakami i wiele wiele innych zadań, a do tego porozumiewano się przy pomocy krótkofalówek. Po zaliczeniu zadań, zostało rozpalone ognisko, przy którym zostały upieczone kiełbaski, które zajadano ze smakiem, można było również spróbować pysznej domowej drożdżówki. Gdy wszyscy się najedli chętni mogli pojeździć konno, oczywiście pod opieką, niektórym tak się to podobało, że jeździli kilka razy. Czas pikniku minął bardzo szybko, pogoda dopisała, humory również i choć chciałoby się pobyć dłużej, trzeba było wracać do domu. Bardzo dziękujemy Pani Natalii Syntek za wspaniałe przygotowanie naszej klasowej imprezy.

Galeria zdjęć – kliknij

Mariola Górska
Maria Dziki