Mikołajki

6 grudnia przywitał wszystkich uczniów pięknie ozdobioną świątecznie szkołą i melodiami, które wprowadziły nas w przedświąteczny nastrój. Tego dnia na uczniów klas I- III czekało mnóstwo niespodzianek.

W klasach działo się bardzo dużo- od mikołajkowych filmów, prezentów, po strojenie klasowej choinki, jednak ogromną niespodzianką były mikołajkowe warsztaty muzyczne, które przeprowadzili dla nas Państwo Klaudia i Filip Cieszyńscy. Ach, czego tam nie było! Tańce,  kaszubskie kolędy, granie na instrumentach, zimowa rytmika. Wszyscy z zapartym tchem słuchali dźwięku klarnetu, którego jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji widzieć z tak bliska oraz przyglądali się pięknemu strojowi kaszubskiemu, który prezentowała nam prowadząca, Wszyscy się świetnie bawiliśmy i już wiemy, że to nie ostatnie spotkanie z muzyką w naszej szkole. Dziękujemy.