Konkurs „#Biblioteka kocham to miejsce”

Konkurs został ogłoszony przez Publiczną Bibliotekę w Gniewie. Realizowany był w ramach projektu pn. „#Biblioteka-kocham to miejsce” i  dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultu. Polegał na stworzeniu hasła promującego miejsce tejże placówki. Został skierowany do uczniów szkół podstawowych, klas IV-VI Gminy Gniew. Znamy wyniki i miło nam poinformować, iż zwycięzcą konkursu został Julian Wentlandt, uczeń  klasą 5a ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie.

Zwycięzca zaproponował kilka haseł z czego zostały wybrane aż dwa. Publiczną Bibliotekę w Gniewie promować będą przewodnie myśli

„Biblioteka w Gniewie przyjazna nawet mewie”
„Biblioteka w Gniewie – jesteś tu w książkowym niebie”

Gratulujemy zwycięzcy!

M. Fandrejewska