IV Gminny Konkurs Matematyczno-Techniczny

Dnia 9 maja 2019 roku odbył się IV Gminny Konkurs Matematyczno-Techniczny organizowany przez Zespół Szkół w Opaleniu. Najpierw uczniowie rozwiązywali zadania testowe z matematyki, a po przerwie odbyła się druga część konkursu. Trzyosobowe zespoły reprezentujące szkoły: PSP SPSK w Tymawie, SP w Polskim Gronowie, SP Nr1 w Gniewie i ZS Opaleniu miały stworzyć herb Gniewu według podanej instrukcji.W konkursie indywidualnym: II, III miejsce zajęli uczniowie SP nr1 w Gniewie tj. Fabian Gołyński i Marta Krzyżanowska. Ponadto SP Nr 1zajęła II miejsce w konkursie zespołowym w składzie Kacper Narloch, Fabian Gołyński i Marta Krzyżanowska. Gratulujemy uczestnikom. Organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę, możliwość rywalizacji i integracji międzyszkolnej oraz za wspaniałe przygotowanie konkursu.

Galeria zdjęć – kliknij

Beata Koszowska, Mirosława Fandrejewska