II Gniewski Pokaz Talentów uwieńczony SUKCESEM!

Szymon Bafia jako solista oraz tancerki: Karolina Zabrocka i Milena Dąbrowska – uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie, stworzyli podczas występów wspaniałe trio. 4 czerwca 2023 roku przy dużym gremium odbiorców na dużej scenie, zaprezentowali swoje umiejętności w II Gniewskim Pokazie Talentów. Wykonany utwór Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam gdzie byłem” w  artystycznej oprawie chorograficznej, zaskarbił sobie wielkie słowa uznania widowni.

   Precyzja oraz wielki talent przełożyły się na zajęcie przez naszą reprezentację pierwszego miejsca na podium. Uhonorowaniem zwycięstwa był odbiór w dniu 19 czerwca nagrody z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Gniew – Pana Macieja Czarneckiego w obecności Dyrektora Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Gniewie – Pani Anny Czyżewskiej – organizatora Konkursu – Mam Talent.

             Gratulujemy naszym uczniom sukcesu! Wszystkim, którzy oddali głos na młodych artystów z Gniewskiej Jedynki – DZIĘKUJEMY!

M. Fandrejewska