Finał konkursu plastycznego „Podaj łapę”

26 lutego zakończył się konkurs plastyczny Podaj łapę. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Głównym jego celem było wykonanie plakatu zachęcającego do adopcji zwierzaka ze schroniska. Na konkurs wpłynęło 48 prac. Komisja konkursowa wyłoniła 6 prac, które zostały nagrodzone w dwóch kategoriach uczniowie klas I-III i IV-VI.
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody, zwycięskie prace będą wystawione na korytarzu przy pokoju nauczycielskim. Serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Laureaci I – III:
Miejsce I Kacper Pułtorak kl. I a
Miejsce II Magdalena Walas kl. III a
Miejsce III Agnieszka Kłodda kl. Ia
Laureaci IV – VIII
Miejsce I Karol Pułtorak kl. IV b
Miejsce II Mikołaj Skowyra kl. VI a
Miejsce III Ignacy Kopp-Ostrowski V a

Organizatorzy: Honorata Lewicka, Martyna Bahr