Dzień Dziecka w „GNIEWSKIEJ JEDYNCE”

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci na świecie. W Polsce Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca, ale w różnych krajach świętuje się go w różnym czasie i na różne sposoby. Jest to czas wyczekiwany przez dzieci, podobnie jak urodziny. Tego dnia każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowo i miło spędzić czas.

Uczniom ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie  – 1 czerwca 2023 r. z pewnością na długo zapisze się w pamięci. Piękna pogoda i moc atrakcji uświetniły ten wyjątkowy dzień w roku. Brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, strzelnica – oczywiście pod czujnym okiem zawodowych wojskowych, warsztaty kosmetyczne, pokaz porsche, dmuchaniec, kolorowe bańki, loteria fantowa i wiele innych zajęć, pozwoliły naszym milusińskim miło spędzić czas. Strefa kulinarna również serwowała bogaty asortyment. Na liście menu znalazły się: grillowane kiełbaski, popcorn, wata cukrowa, lody, ciasta oraz napoje.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego wyjątkowego dnia. Lista osób oferujących pomoc jest bardzo długa. Jesteśmy wdzięczni za każdy bezinteresowny gest. Wiemy i pamiętamy – tak jak napisał Janusz Korczak…

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Galeria zdjęć – kliknij

M. Fandrejewska
E. Kłos