ZIEMIA NIE Z TEJ ZIEMI – ogłoszenie wyników konkursu

W związku z Dniem Ziemi został ogłoszony konkurs fotograficzny dla uczniów klas I – III, którego celem było przedstawienie uroków naszej planety z perspektywy… ludzików z klocków. Jak się okazało najmłodsi uczniowie naszej szkoły wykazali się niezwykłą pomysłowością i wyobraźnią, a Ziemia na ich fotografiach wygląda fascynująco. Jury w składzie: 

  • Mirosława Fandrejewska
  • Anna Dłużewska
  • Katarzyna Zabrocka

Zdecydowało, że  

I miejsce zdobyli 
Agnieszka Kłodda II a
Klara Wiśniewska I b
Zuzanna Romanowska IIIb 

II miejsce
Filip Ziołkowski II a
Nikodem Zeglarski III b 

III miejsce
Lena Bałdowska II a
Paweł Grzebiński II b 

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy, wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy oraz pochwały. Jesteście wspaniali! 

Galeria zdjęć kliknij

J. Kaczmarek
N. Mykowska