Zdolni z „gniewskiej jedynki” w Pomorskiej Lidze Zadaniowej

Kolejny sukces uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie.  W rozgrywkach Pomorskiej Ligii Zadaniowej w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” –  Alicja Ziołkowska i Monika Grzenda przystąpiły do  zmagań szkolnych razem z 5520 uczniami z województwa pomorskiego. Obie uczennice zakwalifikowały się do etapu powiatowego, a następnie po kolejnych eliminacjach Monika – zdobyła tytuł finalisty etapu powiatowego  z biologii, natomiast Alicja – została laureatką szczebla powiatowego z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne. 14 marca 2020 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gdańsku, Alicja razem z innymi laureatami zmierzy się w zmaganiach wojewódzkich i zawalczy tym razem o honorowy tytuł „Zdolnych z Pomorza”

Bardzo  gratulujemy tak znaczących sukcesów naszym uczennicom z klasy ósmej.

M. Fandrejewska