Zapraszamy do wirtualnego gabinetu pedagoga i psychologa.

Drodzy Uczniowie!

Zaczął się dla nas trudny czas, zajęcia szkolne, nasze wspólne spotkania zostały zawieszone. Mamy nadzieję, że jest to tylko chwilowa sytuacja, która z czasem wróci do normy i tej myśli się trzymajmy. Póki co zostajemy w „wirtualnym kontakcie”. Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji na dzienniku Librus lub na platformie Teams. Piszcie śmiało, jeżeli macie taką potrzebę.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą, abyście poważnie potraktowali obecną sytuację i nie lekceważyli zaleceń służb epidemiologicznych. Stosujcie się do nich. Jest to teraz czas aby pokazać, że jesteście odpowiedzialni i troszczycie się nie tylko o siebie, ale również o swoich najbliższych.

Zostań w domu!

Jeszcze przyjdzie czas na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. Nie ograniczajcie się jednak jedynie do siedzenia przed komputerem, przed ekranem telefonu czy telewizorem. Wspólny gra planszowa , gotowanie, pieczenie ciast może pomóc żeby odreagować całą tą ciężką sytuację i nabrać nowych sił.         Szczególna prośba do uczniów klas ósmych – wykorzystajcie twórczo ten czas –  Szkoła średnia czeka.

Drodzy Rodzice!

Zdajemy sobie sprawę, że przechodzicie Państwo teraz przez wyjątkowo trudny czas. Zapewne towarzyszy Wam lęk o swoje dzieci, o swoich bliskich, o najbliższą przyszłość. Czujecie niemoc, nie wiecie co będzie dalej. Nie macie kontroli nad obecną sytuacją. Macie dużo więcej obowiązków związanych z nauką zdalną swoich dzieci. Jest to sytuacja przejściowa, z czasem wszystko wróci do normalności. Pamiętajmy o tym, że spokój to teraz to czego najbardziej nam potrzeba. Postarajmy się też, analizując obecną sytuację, dostrzec w niej pozytywy. Możemy trochę wyhamować, spędzić więcej czasu z bliskimi.

Jestem do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiamy

Psycholog  – Małgorzata Śmigerska i pedagog- Barbara Gacek-Pek