„Zaadaptuj klasę dla króla”

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie ogłasza projekt remontu szkoły pt: „Zaadaptuj klasę dla króla” . Adresatami projektu są podmioty, które mają chęci i możliwości w realizacji wielkiego remontu JEDYNKI.

Każdy podmiot, który przeprowadzi remont wybranej klasy będzie mógł wybrać nazwę króla dla którego zaadoptowano salę oraz umieścić swoje LOGO przy wejściu do pomieszczenia.

W ramach projektu szkoła zobowiązuje się umieścić baner reklamowy firmy na swojej stronie internetowej oraz na ścianie sponsorów w nowowybudowanej części szkoły i nadać wykonawcy tytuł Przyjaciela Szkoły, potwierdzony stosownym dokumentem. Szkoła także wyposaży pomieszczenie w nowe meble oraz nowoczesny sprzęt audio-wizualny.

Pamiętaj, że szkołę tworzą ludzie dobrego serca.

Zapraszamy, pomóż nam.

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać u dyrektora szkoły Mirosława Narlocha , tel. 509 664 680 , e-mail: dyrektor@sp1gniew.pl

Dziękujemy. Razem łatwiej!