Z pamiętnika świetlika: „Wesoły Dzień Misia”

„Pokochaj pluszowego misia, on przyjacielem dzieci jest”.

          25 listopada w naszej świetlicy obchodziliśmy niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia. Wszystko co robiliśmy było dotyczyło właśnie misiów. Nasz misiowy dzień zaczęliśmy od ogłoszenia konkursu na misia z kloców LEGO, którego tworzyliśmy w naszej świetlicy. Uwierzcie, nasze świetliki mają ogromną wyobraźnię. Ogłoszenie wyników nastąpi niebawem.
  Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto-budka, gdzie każdy uczeń, a nawet nauczyciel mógł zamienić się w misia. Naszym świetlikom do gustu przypadły gipsowe figurki, więc tego dnia malowaliśmy właśnie misie. Były również misiowe przekąski oraz bajki.
   Poniedziałek jest dniem eksperymentów, więc tego dnia sprawdzaliśmy, co stanie się z żelkami po zanurzeniu ich na całą noc w różnych substancjach: wodzie, occie oraz wodzie z solą. Wyniki naszych obserwacji można zobaczyć na zdjęciach.

Galeria zdjęć – kliknij

P. Kossecka