Wycieczka do Władysławowa.

Dnia 25 maja uczniowie klas IVc i IVd. wybrali się do Ocean Parku we Władysławowie.
Mieliśmy okazję skorzystać z wielu atrakcji tego pięknego miejsca. Najpierw pan przewodnik oprowadził nas ścieżką edukacyjną. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele okazów morskich stworzeń. Wielkość niektórych zwierząt była dla nas ogromnym zaskoczeniem. To niewiarygodne, że w głębinach oceanów żyją tak ogromne zwierzęta! Oczywiście największe wrażenie zrobił na nas naturalnych rozmiarów wieloryb, obok którego każdy chciał zrobić sobie zdjęcie.
Po długim spacerze z przewodnikiem, udaliśmy się na tor modeli rc, gdzie mogliśmy sprawdzić się w sterowaniu tymi pojazdami. Była też okazja nauki jazdy na segwayu.
Potem uczestniczyliśmy w wirtualnej podwodnej przygodzie z użyciem okularów wirtualnej rzeczywistości. Wrażenia były niezwykłe.
W programie naszej wycieczki znalazł się także czas na zabawę i odrobinę szaleństwa. Spędziliśmy go na świetnie wyposażonym placu zabaw na piaszczystej plaży. Był to też czas na zjedzenie ciepłego posiłku, lodów i gofrów serwowanych w miejscowym bufecie.
Ostatnim punktem wyjazdu była plaża we Władysławowie. Pogoda nam dopisała, więc mogliśmy pobrodzić po wodzie przy brzegu.
Wyjazd uważamy za bardzo udany. Zdecydowanie polecamy Władysławowo nie tylko na szkolne wycieczki, ale i wypady rodzinne. Tym bardziej, że miejsce rozwija się – w minionych dniach udostępniono nowy obiekt – papugarnię.

Galeria zdjęć – kliknij

Uczniowie i opiekunowie klas IVc i IVd