Wycieczka 8a i 8b

Gdańsk przywitał nas słoneczną  i wietrzną pogodą. Skorzystaliśmy z usług przewodnika PTTK, więc spacer po tym historycznie atrakcyjnym miejscu był cudowny. Poznaliśmy wiele legend, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Odwiedziliśmy też miejsca bezpośrednio związane z historią miasta. Następnie udaliśmy się do Aquaparku w Spocie. Tam, pod czujnym okiem ratowników i naszych nauczycieli, bezpiecznie korzystaliśmy z wodnych atrakcji. Niesamowite były zjazdy niebieską zjeżdżalnią i rwąca rzeka. Aby uspokoić emocje pływaliśmy i korzystaliśmy z jacuzzi.

Kolejnym punktem programu była wizyta w McDonald’s. Najedzeni i pełni wrażeń bezpiecznie wróciliśmy do domu. Dziękujemy naszym wychowawczyniom – p. B. Koszowskiej i K. Cieszyńskiej za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki i za opiekę p. E. Żukowskiej i p. J. Dembek.

Galeria zdjęć – kliknij

                                                  Uczniowie kl.8b i 8a