W OCZEKIWANIU NA BOŻE NARODZENIE

I znów ruszamy do zdalnej nauki. Ostatnie chwile przed nią klasy spędzały obchodząc swoje wigilie. Odbyły się one w piątek, 17 grudnia. Ze względu na obostrzenia nie było odwiedzania kolegów i nauczycieli w innych klasach, by złożyć im życzenia i podzielić się opłatkiem. Mimo to wszyscy bardzo cieszyli się z chwil, jakie można było wspólnie spędzić. W szkole rozbrzmiewały kolędy, w klasach przygotowano poczęstunki. Wszystko po to, by choć na chwilę zapomnieć o czasie epidemii i być ze sobą w szkolnej wspólnocie. Można było również poczuć się jak w prawdziwym atelier fotograficznym, które zostało przygotowane dla nas przez panie: Maję i Kasię. Klasy korzystały więc z możliwości, by zrobić sobie świąteczne zdjęcia i uwiecznić ten piękny, magiczny czas Bożego Narodzenia. 

Galeria zdjęć – kliknij

E. Kłos