UWAGA – KONKURS!!!

Zaraz zaczynamy długi majowy weekend. W tym roku Majówka będzie zdecydowanie inna niż wcześniejsze, ale jedno co się nie zmieni to będziemy mieli więcej wolnego czasu w tych dniach i w związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie pt. „Bajka pomagajka”. Głównym celem konkursu jest stworzenie bajki terapeutycznej, która będzie pomagała jej odbiorcom, głównie dzieciom poradzić sobie z lękiem, stresem, niepewnością i izolacją spowodowaną epidemią koronawirusa. Najważniejszym warunkiem żeby móc brać udział w konkursie są oczywiście chęci, ale też to żeby bajka miała pozytywne zakończenie! Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: dla klas 1-3 oraz klas 4-8. Forma bajki jest dowolna, może to być wypowiedź tekstowa, obrazek z krótkim tekstem lub forma komiksu. Na prace czekamy do 22.05.2020 r.

Gotową pracę należy wysłać w formie elektronicznej na adres mailowy: pedagog@sp1gniew.pl, pracę można wysłać również za pomocą telefonu robiąc zdjęcie i dodając jako załącznik w wiadomości e-mail. Ogłoszenie wyników będzie na stronie naszej szkoły, a nagrody przyznane zostaną po powrocie do szkoły.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze dzieła!

Barbara Gacek-Pek i Małgorzata Śmigerska