Uroczyste otwarcie sali nr 25

O nowej auli nauczyciele i uczniowie marzyli od lat. Dziś te marzenia się spełniły. We wtorek – 18.02.2020 r. aula została uroczyście oddana do użytku. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie praca i zaangażowanie wielu osób. W czasie uroczystości dyrekcja szkoły podziękowała instytucjom i firmom, które w sposób szczególny przyczyniły się do wyjątkowego wyglądu sali Sobieskich. Otrzymali je:

Ks. Zbigniew Rutkowski – proboszcz Parafii św. Mikołaja w Gniewie
Pan Maciej Czarnecki – Burmistrz Miasta i Gminy Gniew
Pan Jacek Ordowski
Firma Skład Budowlany Temida Sp. z.o.o
Firma Magmar
Zakład Stolarski Krzysztof Machlus

Dyrektor szkoły skierował podziękowania także do Rodziców, przekazując je na ręce Pana Sebastiana Frymarskiego – Przewodniczącego Rady Rodziców oraz do właścicieli Studio A – Pani Agnieszki Piecuch i Pana Marcina Lipińskiego. Podziękował również pracownikom szkoły, którzy swoją pracą zaangażowali się w remont pomieszczenia.

Podniosłego charakteru uroczystości nadały występy uczniów naszej szkoły

Galeria zdjęć – kliknij