Uczniowie „GNIEWSKIEJ JEDYNKI” – laureatami!!!

Organizator – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i wsparcia finansowego z Unii Europejskiej – jest koordynatorem konkursu Pomorskiej Ligi  Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, matematyka, informatyka i kompetencje społeczne.  W dniu 18 stycznia 2021 roku przedstawił listę uczestników zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego. Jest mi miło poinformować, iż wśród 210 laureatów szkół podstawowych – etapu powiatowego z całego województwa pomorskiego znalazło się pięcioro uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie, którzy będą reprezentować naszą placówkę w takich dziedzinach naukowych jak: chemia oraz przedmioty rozwijające kompetencje społeczne. Praca zdalna w czasie pokonywania etapu szkolnego i powiatowego nie przeszkodziła im w realizacji zamierzonego celu.

Na liście laureatów znaleźli się:

  • Laura Czajka
  • Klaudia Mirota
  • Dorota Langowska
  • Kacper Narloch
  • Marta Schramka

Bardzo gratulujemy sukcesu. Przed Wami kolejne zadania i etap  wojewódzki, gdyż zgodnie z regulaminem uczestnik Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” może zdobyć w etapie wojewódzkim 50 punktów z testu, a dodatkowo 10 punktów za opracowanie własnego zadania konkursowego podanego wraz z jego rozwiązaniem.

Sądzę, że twórczej pomysłowości z pewnością Wam nie zabraknie. Możecie zawsze liczyć na wsparcie metodyczne swojego nauczyciela.

Mirosława Fandrejewska

https://zdolnizpomorza.pl/index.php/pomorska-liga-zadaniowa/568-etap-wojewodzki-pomorskiej-ligi-zadaniowej-zdolni-z-pomorza-informacja-2