ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ …

Kolejki w sklepach, grudniowa krzątanina w kuchni i gorączka sprzątania to znaki, że nadchodzi Boże Narodzenie. Warto w tym czasie, chociaż na chwilę, „odetchnąć” i „zwolnić”. Takim dniem, w którym wszystko wydaje się lepsze i spokojniejsze są klasowe wigilie.  W piątek, 20 grudnia uczniowie spotkali się więc ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, by w tym gronie spędzić przedświąteczne chwile. W klasach zabrzmiały kolędy, pojawiły się prezenty od serca, słodkości i owoce na stołach. Był czas na czytanie świątecznych przygód z książki „Dzieci z Bullerbyn”, mikołajowe prace plastyczne i zagadki – trzeba przecież zasłużyć na prezenty. Z życzeniami świątecznymi zawitała do każdej klasy również dyrekcja szkoły: pani Mirosława Fandrejewska i pan Mirosław Narloch.
      Pozostaje tylko życzyć sobie, by wszystkie dobre słowa, które padły tego dnia, przemieniły się w czyny a magia tych chwil pozwoliła nam stawać się lepszymi. Wszystkiego najlepszego !

  Galeria zdjęć – kliknij                                                                                     
   Ewa Kłos