Spotkanie kółka teatralnego

Dzisiaj w poniedziałek 03.06.19 odbyło się ostatnie popołudniowe spotkanie kółka teatralnego. Zamiast zwykłych zajęć,  czekała na uczniów niespodzianka,  a mianowicie wyjście na lody do cukierni „U Karola”, w podziękowaniu za całoroczną pracę. Lody były pyszne.
Ale największa niespodzianka spotkała opiekunki kółka teatralnego.  Nasze kochane dzieci czekały na nas z bukietami kwiatów i słodkościami. Dziękujemy bardzo  i Dzieciom i ich Rodzicom za ten miły gest. Byłyśmy bardzo zaskoczone, a jednocześnie bardzo uradowane, bardzo,  bardzo wzruszone i szczęśliwe.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Galeria zdjęć – kliknij

Maria Dziki i Mariola Górska 

P.S.

To jeszcze nie koniec działalności kółka teatralnego,  10.06.19 wyjazd do kina, a 15.06.19 występ na Rynku z „Calineczką”.