ScienceCom z udziałem uczniów gniewskiej jedynki

22 listopada w Centrum Nauki Experyment w Gdyni odbył się festiwal kół naukowych i środowisk akademickich ScienceCom, na który zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie – uczestnicy III Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” – „Mózg nieposkromiony. Dążenie człowieka do doskonałości” W tym dniu nie zabrakło wykładów i prelekcji naukowych. Alicja Ziołkowska i Aleksander Pek postanowili po raz kolejny zaprezentować wszystkim zwiedzającym w tym dniu Centrum Nauki Eksperyment swój referat na temat snu. Naukowe show pt. „Sny Alicji i Olka, czyli co się dzieje w naszych głowach podczas snu” w wykonaniu zdolnych uczniów z gniewskiej jedynki cieszyło się dużym zainteresowaniem obecnych na festiwalu kół naukowych gości i otrzymało ogromne słowa uznania. Opiekunowie innowacji pedagogicznej  „Mózg – komputerowe centrum zarządzania” również gratulują swoim uczniom. Wykonali oni świetną pracę! Liczymy na dalsze Wasze pomysły twórcze.

 Galeria zdjęć – kliknij

Mirosława Fandrejewska
Beata Koszowska