Przypominamy o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Jeszcze się nie spisałeś? Zrób to jak najszybciej na stronie
https://spis.gov.pllub telefonicznie dzwoniąc na numer 22 279 99 99.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września 2021 r. Pamiętać należy, że na samodzielne wypełnienie formularza jest czas do momentu aż podejmie z Państwem kontakt rachmistrz. Zgodnie z ustawą nie można odmówić rachmistrzowi udzielenia informacji.

Rachmistrzami wykonującymi obowiązki spisowe na terenie Miasta i Gminy Gniew są: Pani Irena Grajkowska, Pani Michalina Spica, Pani Katarzyna Szustka, Pani Natalia Poznańska-Puliak, Pani Natalia Splitt, Pani Joanna Winter.

Ponadto w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew funkcjonuje stanowisko spisowe.

UWAGA Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Serdecznie zachęcamy do tego, aby wywiązać się z obowiązku jak najszybciej nie czekając na ostatnie dni trwania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.