PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO

            Już za chwilę wakacje ! Ten rok szkolny był naprawdę pracowity i jakże różniący się od tych dotychczasowych.  Ze względu na zagrożenie epidemiczne nie odbyła się uroczystość dla całej społeczności szkolnej. 26 czerwca, co pół godziny kolejne klasy i uczniowie spotykali się ze swoimi wychowawcami i kolegami na boisku szkolnym, by chociaż w tak symboliczny sposób podsumować swoje osiągnięcia i zakończyć rok szkolny 2019/2020. Klasy żegnał  i dziękował rodzicom również pan dyrektor Mirosław Narloch. Z rąk nauczycieli uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i dyplomy za swoją pracę i aktywność. Był to też moment, by zobaczyć się po miesiącach „koronawirusowej rozłąki”.
          Cieszymy się, że bardzo liczna grupa uczniów uzyskała średnią ocen 4,75 i więcej, jak również bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Są to:

4a
Kaiser Jakub
Karzyński Natanael
Kroplewski Bartosz

4b
Betker Oliwier
Nowaczewski Mikołaj
Pułtorak Karol
Rychlewicz Martyna
Świdlińska Urszula
Świtała Marcel
Wasielewski Wojciech
Żyła Karolina

5a
Benyśkiewicz Cyprian
Bobek Szymon
Chraca Maciej
Cieślikowska Daria
Golicki Krzysztof
Kopp Ostrowski Ignacy
Piekarski Teodor
Piernicki Ignacy
Tylman Marcel
Rużała Oliwia

5b
Knot Magdalena
Laśkiewicz Lena
Stankiewicz Agata
Urban Agata

5c
Bafia Szymon
Kamiński Filip
Kleister Agata
Lewicka Klaudia
Ordowski Ignacy
Peplińska Agata
Pestka Julia
Rachwał Igor
Romanowska Maja
Strelau Agnieszka
Flak Zuzanna

5d
Brzezińska Antonina
Cieszyński Kacper
Cymanowska Zuzanna
Frost Roksana
Kocknecht Julia
Lubiński Remigiusz
Piwowarczyk Adrianna

6a
Bryska Patrycja
Głowińska Klaudia
Janicka Julia
Karzyńska Blanka
Strehlau Nikola
Szmyt Maria
Zakrzewska Jagoda

6b
Alaburda Marcin
Chudyka Kinga
Kuberski Oskar
Kujawski Igor
Kurkowska Justyna

6c
Górska Julia
Rompa Aleksandra

6d
Bendyk Paweł
Dominikowska Karolina
Firyn Szymon
Jankowski Konrad
Kaffka Filip
Klimczak Jakub
Kruczyńska Wiktoria
Murawska Patrycja
Ostrowski Marceli
Plutowski Oskar
Ruda Agata
Słapka Kamil
Szumal Paweł
Wyczyński Damian

7a
Czajka Laura
Dorotin Hubert
Langowska Dorota
Mirota Klaudia
Narloch Kacper
Podwalski Jakub
Waśniewska Amelia
Wesołowski Mikołaj

7b
Andres Katarzyna
Derlatka Anna
Krzyżanowska Marta
Perron Monika
Schramka Marta
Siwka Maciej
Urbaniak Adrianna
Tobiańska Wiktoria

7c
Śledź Róża

8a
Cieszyński Paweł
Kopp Ostrowska Zofia
Ogonowska Aleksandra
Strelau Jakub

8b
Grzenda Monika
Kawaler Kinga
Lipińska Sara
Pek Aleksander
Piecyk Mateusz
Simon Sandra
Szmyt Zofia
Tarnowska Amelia
Ziołkowska Alicja

Za szczególnie wysokie osiągnięcia w nauce przyznano stypendia naukowe następującym uczniom:  Kaiser Jakub ( IV a ) , Betker Oliwier (IV b  ), Nowaczewski Mikołaj (IV b ), Pułtorak Karol ( IV b ), Świtała Marcel ( IV b), Rychlewicz Martyna ( IV b), Świdlińska Urszula ( IV b ), Wasielewski Wojciech (IV b ), Benyśkiewicz Cyprian (V a),  Bobek Szymon ( V a), Chraca Maciej (V a), Golicki Krzysztof (V a),  Kopp Ostrowski Ignacy (V a),  Piekarski Teodor (V a), Tylman Marcel (V a ),  Knot Magdalena ( V b), Laśkiewicz Lena  (V b), Bafia Szymon (V c), Kamiński Filip (V c), Kleister Agata (V c),  Ordowski Ignacy (V c),  Pestka Julia ( V c),  Rachwał Igor ( V c ),  Romanowska Maja (V c), Strelau Agnieszka ( V c), Brzezińska Antonina ( V d ), Frost Roksana ( V d ),  Kocknecht Julia (V d), Lubiński Remigiusz (V d),  Piwowarczyk Adrianna (V d), Szmyt Maria (VI a), Alaburda Marcin (VI b),  Kuberski Oskar (VI b), Kujawski Igor ( VI b), Górska Julia (VI c), Bendyk Paweł (VI d), Dominikowska Karolina (VI d),  Janikowski Konrad ( VI d ), Klimczak Jakub ( VI d ), Plutowski Oskar ( VI d  ), Ruda Agata (VI d), Słapka Kamil (VI d),   Dorotin Hubert (VII a), Mirota Klaudia (VII a), Narloch Kacper ( VII a ),  Waśniewska Amelia (VII a), Wesołowski Mikołaj ( VII a ), Andres Katarzyna (VII b), Krzyżanowska Marta (VII b), Urbaniak Adrianna (VII b), Cieszyński Paweł  (VIII a ), Kopp Ostrowska Zofia (VIII a),  Ogonowska Aleksandra ( VIII a ), Strelau Jakub ( VIII a ), Grzenda Monika ( VIII b ), Kawaler Kinga ( VIII b ), Lipińska Sara (VIII b ),  Pek Aleksander (VIII b), Piecyk Mateusz ( VIII b ), Szmyt Zofia (VIII b) i Ziołkowska Alicja (VIII b).

            Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za sukcesy naukowe, sportowe, aktywność, pracę nad sobą i swoimi słabościami. Jednocześnie życzymy Wam radosnych, ale przede wszystkim zdrowych wakacji.  Do zobaczenia we wrześniu !

Galeria zdjęć – kliknij
Osiągnięcia uczniów – kliknij

Ewa Kłos