PODSUMOWANIE KONKURSU „TA TWARZ WYGLĄDA ZNAJOMO”

Nadszedł 10 czerwca, czyli dzień ogłoszenia wyników konkursu „Ta twarz wygląda znajomo”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych Uczniów. 50 uczestników próbowało swoich sił w odgadnięciu, do którego z nauczycieli należy zdjęcie. Aż 15 dzieci udzieliło prawidłowych odpowiedzi. Zgodnie z regulaminem spośród poprawnych zgłoszeń zostały wylosowane 3 nagrody główne – bon podarunkowy do Empiku w wysokości 100 zł.

Nagrody trafiają do:
– Sandry Simon
– Moniki Grzendy
– Kacpra Pułtoraka

Pozostali uczestnicy, którzy przesłali bezbłędnie wypełnione kupony otrzymują nagrody książkowe:
– Julian Dłużewski
– Teodor Piekarski
– Zuzanna Cymanowska
– Ada Urbaniak
– Marta Schramka
– Roksana Lisewska
– Kacper Narloch
– Paweł Szumal
– Bartek Szumal
– Karol Pułtorak
– Lena Bałdowska
– Julia Podwalska

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!
Ze względu na panującą sytuację organizator poinformuje o odbiorze nagród.                                                                                                                                                                                                                                                                     Barbara Gacek-Pek 
Joanna Kaczmarek              
Katarzyna Zabrocka
Sebastian Szymański