Podsumowanie Gminnego Konkursu Online dla Uczniów Szkół Podstawowych „Marvel’s superheroes are cool”.

We wtorek (3.12.2019 r.) odbył się w naszej placówce Gminny Konkurs Online dla Uczniów Szkół Podstawowych „Marvel’s superheroes are cool”. W konkursie wzięło udział aż 33 uczestników z klas IV, V, VI i VII ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego oraz z Zespołu Szkół im. Józefa Czyżewskiego z Opalenia. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest uczeń naszej szkoły- Kacper Narloch. Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Gniew w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury.
Najlepszymi znawcami Marvela okazali się:

I miejsce – Kacper Rychlewicz (SP 1)
II miejsce – Aleksander Grabowski (ZS Opalenie)
III miejsce – Jan Kępiński (SP 1)

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe smycze i breloki.

Gratulujemy!

Galeria zdjęć – kliknij
M.Narloch

K. Zabrocka