PIERWSZY SEMESTR ZA NAMI

Zaczął się właśnie drugi semestr naszej pracy w tym roku szkolnym. Warto więc podsumować osiągnięcia naszych uczniów. Było ciężko, pracowaliśmy bowiem częściowo
w nauczaniu stacjonarnym i zdalnym. Jest się jednak czym pochwalić, bo mamy liczną grupę uczniów, którym udało się uzyskać za wyniki w nauce średnią 4,75 i więcej, jak również zachowanie bardzo dobre lub wzorowe. 

Ci wyróżniający się uczniowie to:

            Za bardzo wysokie wyniki w nauce przyznano również stypendia motywacyjne. Otrzymali je: Kaiser Jakub (5a), Bałdowski Grzegorz (5b), Nowaczewski Mikołaj ( 5b), Pułtorak Karol (5b), Świtała Marcel (5b), Kopp Ostrowski Ignacy (6a), Tylman Marcel (6a), Benyśkiewicz Cyprian (6a), Chraca Maciej (6a), Golicki Krzysztof ( 6a), Knot Magdalena (6b), Urban Agata ( 6b), Rachwał Igor (6c), Ordowski Ignacy ( 6c), Mazurkiewicz Kinga (6c), Peplińska Agata (6c), Kamiński Filip (6c), Pestka Julia (6c), Bafia Szymon (6c), Romanowska Maja (6c), Brzezińska Antonina (6d), Frost Roksana (6d), Lubiński Remigiusz (6d), Karzyńska Blanka (7a), Janicka Julia (7a), Szmyt Maria ( 7a), Kuberski Oskar (7b), Kujawski Igor (7b), Chudyka Kinga (7b), Alaburda Marcin (7b), Dębski Alan (7c), Jankowski Konrad (7d), Bendyk Paweł (7d), Klimczak Jakub (7d), Ruda Agata (7d), Szumal Paweł (7d), Dorotin Hubert (8a), Waśniewska Amelia (8a), Czajka Laura (8a), Mirota Klaudia (8a), Krzyżanowska Marta (8b), Urbaniak Adrianna (8b), Andres Katarzyna (8b).

            Natomiast za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: Stawiarz Oskar (7a), Karzyńska Blanka (7a), Narloch Kacper (8a), Kępiński Jan (8b), Wódkowski Wojciech (4a), Karzyński Natanael (5a), Kurkowska Justyna (7b), Żabiński Jan (4a).

            Wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za pracę i włożony wysiłek. Wszystkim naszym uczniom życzymy sukcesów, realizacji pasji i pokonywania własnych słabości w drugim semestrze.

Ewa Kłos