Nocowanie w szkole

W ramach integracji międzyklasowej, uczniowie z kl. Va i Vb zorganizowali już po raz drugi nocowanie w szkole.
    Nocna przygoda rozpoczęła się od przypomnienia regulaminu. Aby mieć energię na dalszą zabawę, udaliśmy się do restauracji Zamkowa na przepyszną pizzę, Wigoru dodał nam również spacer śladami Marysieńki i króla Jana. Po godzinie 20-tej odwiedziła nas p. Aneta Stępniak- Hinz, która przeprowadziła prelekcję na temat zdrowego odżywiania, wpływu aktywności fizycznej na nasze życie i zagrożeniach, jakie niesie za sobą otyłość. Zaprosiła nas również na zajęcia, które odbywają się w czwartki o 18.45 na hali sportowej.
    Wiele radości i śmiechu wprowadził konkurs karaoke, turniej gier planszowych i salon piękności dla dziewcząt.
      Gdy już pogasły światła i zakończyła się wędrówka uczniów do toalet, zapadła względna cisza.
To były super spędzone wspólne chwile!!!

Galeria zdjęć – kliknij

A. Brzezińska
S. Szymański
A. Dłużewska