Młodzi chemicy z Jedynki w Pomorskiej Lidze Zadaniowej

Uczniowie klas ósmych uczęszczający do Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie, postanowili w październiku przystąpić do I etapu konkursu chemicznego Pomorskiej Ligi Zadaniowej, realizowanego w ramach projektu Zdolni z Pomorza. Z zadaniami wykraczającymi często poza podstawowe treści z chemii –  zmierzyło się ponad 600 uczniów z całego województwa pomorskiego. Komisja ODN w Słupsku do etapu powiatowego zakwalifikowała 145 uczestników. Miło mi poinformować, iż 3  uczennice: Amelia Waśniewska, Laura Czajka i Klaudia Mirota, będą reprezentowały naszą placówkę w II etapie. Grudzień będzie zatem pracowitym miesiącem dla naszych ósmoklasistek. Cieszę się, że mogę pracować z tak ambitnymi uczennicami. Dziewczęta – moje GRATULACJE!

M. Fandrejewska