Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach I – III

We wtorek 15 września dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich świętowały Dzień Kropki. Tego dnia uczniowie i nauczyciele zorganizowali wiele ciekawych działań, nie tylko w klasach, ale również w świetlicy szkolnej.
A co to za święto? Otóż Dzień Kropki, to święto, które ma pomóc dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię, kreatywność i wspólnie się pobawić.
Wszyscy poznali bohaterkę, małą Vashti, która dzięki niewielkiej kropce i wspaniałej mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości, odkryła swój talent.
W naszej szkole jest mnóstwo utalentowanych dzieci, niektóre z nich jeszcze nie odkryły swoich talentów, ale warto wiedzieć, że każdy z nas jest inny i każdy może być wyjątkowy.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
J. Bałdyga