Mam talent

Dnia 1 kwietnia w naszej szkole było radośnie nie tylko za sprawą Prima Aprilis, ale też z powodu szkolnego konkursu „Mam talent” przygotowanego przez Samorząd Uczniowski. Chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności nie brakowało. Na scenie królowali głównie piosenkarze i piosenkarki, ale pojawili się również przedstawiciele takich konkurencji, jak: rysunek, karate, gra na instrumentach, origami (z zawiązanymi oczami!), układanie kubeczków „Speed stacks” oraz taniec. Było gwarno i wesoło, choć nie brakowało też tremy – występ przed szeroką publicznością, na prawdziwej scenie i przed jurorami robi wrażenie! Po długich obradach jury, pani Izabela Chyła, której jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc w organizacji konkursu, ogłosiła werdykt:

I miejsce: Blanka Karzyńska kl. Va / Aleksandra Ogonowska kl. VIIa
II miejsce: Cyprian Benyśkiewicz kl. IVa / Weronika Jasiak Ve
III miejsce: Karolina Dominikowska i Maria Szmyt Vd / Kacper Narloch VIa

Wyróżenienia:

Julia Pestka IVc
Antonina Brzezińska IVd
Igor Kujawski i Wiktor Kołtonowski Vb
Julia Guss i Fabian Gołyński VIa
Dorota Langowska VIb
Klaudia Mirota VIb

Oprócz tego organizatorzy nagrodzili również upominkiem Teodora Piekarskiego kl. IVa i Ignacego Kopp Ostrowskiego.

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz Urząd Miasta i Gminy Gniew – dziękujemy!

Joanna Brzeskowska
Anna Dworakowska-Gloc