Laureaci i finaliści z SP 1 w Pomorskiej Lidze Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”

Gniewska „JEDYNKA” w bieżącym roku szkolnym 2022/2023 kolejny raz znalazła się  na liście zwycięskich szkół w województwie pomorskim. Zmagania w konkursach o zasięgu powiatowym: z matematyki, przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne, biologii oraz  chemii  w Pomorskiej Lidze Zadaniowej  „Zdolni z Pomorza”,  zakończyły się dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie – wielkim sukcesem!!! Otrzymane wyniki cieszą zarówno uczniów, zapewne ich rodziców oraz  nauczycieli – mentorów projektu. 

 Ogromny wkład pracy w przyswojenie treści ponadprogramowych na etapie szkolnym i powiatowym, przyczynił się do osiągnięcia sukcesu z udziałem naszych ósmoklasistów:

– Ignacy Kopp Ostrowski, Cyprian  Benyśkiewicz i Kacper Cieszyński –  uzyskali tytuł laureata z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 11 marca 2023 roku (opiekun – Pani Kazimiera Cieszyńska).
– Marcel Tylman, Teodor Piekarski – uzyskali tytuł finalisty w powiecie tczewskim z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne   (opiekun – Pani Kazimiera Cieszyńska).
– Marcel Tylman – uzyskał tytuł  finalisty w powiecie tczewskim z matematyki  (opiekun – Pani Beata Koszowska).
– Cyprian Benyśkiewicz, Szymon Bafia – uzyskali tytuł finalisty w powiecie tczewskim z chemii  (opiekun – Pani Mirosława Fandrejewska).
– Cyprian Benyśkiewicz, Remigiusz Lubiński –  uzyskali tytuł finalisty w powiecie tczewskim z biologii  (opiekun – Pani Mirosława Fandrejewska).

 Obecność naszych ósmoklasistów  na liście 100 najlepszych uczniów w województwie pomorskim, wyłonionych w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” w zmaganiach konkursowych z różnych dziedzin Pomorskiej Ligi Zadaniowej, jest ogromnym wydarzeniem.

GRATULACJE!!!
M. Fandrejewska

https://www.odn.slupsk.pl/projekty-i-programy/projekty/zdolni-z-pomorza-pomorska-liga-zadaniowa/rok-20222023/