Konkurs plastyczny „MŁODY ROLNIK” – już rozstrzygnięty!!!

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie  przystąpili do konkursu o zasięgu wojewódzkim, którego organizatorem był Pomorski Oddział Regionalny Agencji  Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dyrektor ARiMR – Pan Marcjusz Kwidzyński zaprosił do uczestnictwa uczniów klas I – III. Siedmiolatkowie, ośmiolatkowie i dziewięciolatkowie z SP1 wykonali pod czujnym okiem nauczycieli ciekawe prace  plastyczne. Zgodnie z zasadami regulaminu obowiązywała technika:  malarska, rysunkowa i mieszana. Uczestnik na formacie A4 miał za zadanie przedstawić wyobrażenia młodego rolnika wykonującego prace gospodarskie na pomorskiej wsi. Zgromadzone prace  zostały przesłane do organizatora.

 Rozstrzygnięcie konkursu jednoznacznie świadczy o uzdolnieniach plastycznych naszych uczniów:
Karolina Urban z III b – zajęła II miejsce,
Prace: Pawła Grzebińskiego z IIIb, Filipa Rulewskiego z IIIb oraz Igora Cymanowskiego z klasy II a – zostały uhonorowane wyróżnieniem.

Dyplomy i cenne nagrody, które organizator wręczył zwycięzcom jednoznacznie świadczą o docenieniu wysiłku. GRATULUJEMY!!!

Katarzyna Hejnowska
Katarzyna Bałdowska
Mirosława Fandrejewska