Konkurs matematyczno-językowy „Let’s count”

Już po raz drugi w naszej szkole odbył się matematyczny konkurs w języku angielskim dla klas IV „Let’s count”. Ostatniego dnia stycznia chętni czwartoklasiści musieli wykazać się zarówno wiedzą matematyczną, jak i rozumieniem treści w języku angielskim, co było nie lada wyzwaniem. Z szesnastu śmiałków, którzy wcześniej otrzymali słowniczek matematyczny w języku angielskim i nauczycieli się zawartych w nim słówek, a później swoją wiedzę wykorzystali w czasie rozwiązywania zadań konkursowych, czworo stanęło na podium:

I miejsce – Julia Pestka kl. IVc
II miejsce – Szymon Bafia i Maja Romanowska kl. IVc
III miejsce – Ignacy Ordowski kl. IVc

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i oceny celujące. Gratulacje!

Anna Dworakowska-Gloc

Galeria zdjęć – kliknij