KOŃCZYMY ROK SZKOLNY 2021/2022

„Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu.”
R. Collier

Nadszedł dzień, na który wszyscy uczniowie z utęsknieniem czekali – 24 czerwca i zakończenie roku szkolnego. Od rana było u nas gwarno. Najpierw swoje podsumowanie miały klasy młodsze. Swoich wychowanków  z klasy trzeciej z „łezką o oku” żegnały panie: Maja i Ewa. W klasach starszych podczas apelu nagradzano również za konkursy, osiągnięcia sportowe, działalność na rzecz innych. Klasy ósme, które żegnały się dzień wcześniej, dziś odbierały swoje świadectwa.

            Za trud i wysiłek należy się pochwała dla wszystkich, szczególne zaś wyrazy uznania kierujemy do tych uczniów, którzy na koniec roku uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Są to:

Podsumowanie klasyfikacji rocznej kliknij

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA III SOBIESKIEGO W GNIEWIE – kliknij

Galeria zdjęćkliknij

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy. Wszystkim życzymy zdrowych i udanych wakacji.  Do zobaczenia we wrześniu !

E. Kłos